Etusivu  |  Ajankohtaiset  |  Kuvagalleria  |  Hallitus  |  Liity Jäseneksi  |  Myynti- ja ostopalsta  |  Jäsenten kalustoja

Hallituksen jäsenet

Puheenjohtaja

Kai Saarenmäki

0400-919383

kai@saarenmaki.net

Varapuheenjohtaja
Mikko Koivusalo

040-5950549

mikko.koivusalo@gmail.com

Sihteeri
Ari Suokko

ari.suokko@tervajoenkiviveistamo.fi

Rahaston sekä jäsenrekisterin hoitaja
Reijo Salo

040-5126522

reijo.salo@pp3.inet.fi

Jäsenet
Pekka Jolkka

050-5928281

antiikkimies@hotmail.com

Joonas Kuusikko

040-7339114

joonas.kuusikko@gmail.com

 

Jukka Kaukosalo

040-5380714

jukka.kaukosalo@netikka.fi

 

Kyrönmaan Ajoneuvoharrastajat KAjoh, perustettu 2013